OAE Скрінер

OAE Скрінер

Портативний прилад для скринінгу слуху у новонароджених – це діагностичний пристрій, який дозволяє виявити різні порушення здатності чути у немовлят. Обстеження на ньому можна проводити вже з третього дня життя.

Навігація по сторінці:

 

Пристрій портативного приладу для скринінгу слуху немовлят

Скринер має компактні розміри – більшість моделей за формою нагадують смартфон або планшет. Всередині пластикового корпусу розташоване сучасне програмне забезпечення, яке генерує тестові імпульси і заміряє відгук волоскових клітин на них. Від приладу виходить зонд зі змінними вкладишами, який вставляється в вухо.

Для чого використовується портативний Скринер?

Портативні медичні прилади даного типу дозволяють проводити аудіологічний скринінг у дітей в перші дні і місяці життя. Цей тест проводиться за медичними рекомендаціями і є частиною неонатального дослідження, яке дозволяє зрозуміти, чи всі системи організму малюка працюють нормально.

Далеко не всі діти народжуються зі здоровим слухом. І якщо з перших місяців життя не вжити необхідних заходів, дитина не зможе нормально навчитися говорити, буде відставати в розвитку. Чим раніше аудіологічний скринінг у новонароджених виявить проблему, тим краще. Якщо оперативно підібрати підходящу схему реабілітації слуху, дитина буде розвиватися, не відстаючи від здорових однолітків.

Типи і види приладів для скринінгу слуху

Устаткування для аудіологічного скринінгу класифікується за рівнем точності. Воно може бути скринінговим, діагностичним і клінічним.

Скринінгове

Портативний пристрій, розміром трохи більше смартфона, за допомогою якого можна провести швидкий аудіологічний скринінг дітей. Має базовий набір тестів і невисокий клас точності, використовується, коли потрібно оперативно перевірити великий потік немовлят. Ідеально для пологових будинків.

Діагностичне

Застосовується для більш розгорнутого аудіологічного дослідження. Має розширені діагностичні можливості за рахунок більшої кількості тестів. Підходить для клінік і пологових будинків.

Клінічне

Саме просунуте обладнання для аудіологічного скринінгу, ціна якого вище, ніж у інших категорій. Має максимальний набір діагностичних тестів, дозволяє проводити глибоке дослідження дитячого слуху. Підходить для пологових будинків, клінік, спеціалізованих ЛОР-центрів.

Зручності використання портативних приладів для перевірки слуху у новонароджених

Лікарі, які використовують портативні аудіоскрінери для новонароджених, отримують безліч вигод:

 • Можливість об’єктивного дослідження при мінімальній участі пацієнта
 • Простота управління – у приладів зручний інтерфейс, що дозволяє легко вибрати протоколи тестування, гнучко змінювати налаштування одним натисканням
 • Оперативність роботи – прилад сканує слух немовляти за лічені секунди
 • Проста оцінка результатів – апарат показує, пройшла дитина тест, чи ні
 • Великий набір тестів – залежно від модифікації, прилади даного типу можуть використовувати різні методики виміру ОАЕ
 • Портативність – не займають багато місця і легко переносяться

Які результати діагностики можна отримати за допомогою портативного приладу

Аудіологічний скринінг-апарат показує функціональність волоскових клітин внутрішнього вуха. Діагностика на ньому дозволяє визначити, чи є у дитини передумови до приглухуватості. Залежно від моделі, прилади даної групи можуть мати такі тести:

 • TEOAE – показники затриманої викликаної отоакустической емісії
 • DPOAE – емісія на частоті продукту спотворення

За підсумками обстежень можна визначити, чи є у дитини порушення слуху. Якщо в ході тесту були помічені передумови, лікар призначає більш розгорнуту діагностику – з використанням методик КСВП і АСВП.

Принцип роботи портативного пристрою для скринінгу

Портативний скринер проводить аудіологічний скринінг новонароджених за допомогою методики ОАЕ. Він генерує тестовий стимул і потім замінює отоакустичну емісію, показник якої дозволяє оцінити функціональність волоскових клітин внутрішнього вуха.

Коротко про те, як проводиться аудіологічний скринінг новонароджених:

 • Випробуваний повинен бути в спокійному нерухомому стані – в ідеалі уві сні
 • Лікар включає прилад, вибирає вухо, яке перевірятиме, підбирає для нього вкладиш
 • Спеціальний зонд з вкладишем на кінці вводиться в слуховий прохід малюка – перевірка починається
 • Коли закінчується аудіологічний скринінг, результат виводиться на екран

На дисплей виводиться повідомлення, пройшла дитина тест або не пройшла.

Технічне обслуговування приладів для скринінгу слуху у немовлят

Для того, щоб діагностичні прилади достовірно показували результати, потрібно час від часу перевіряти їх, калібрувати і підтримувати в робочому стані. Якщо лікар використовує несправний скринер, дослідження будуть неточними, через що він неправильно поставить діагноз. Тому важливо періодично відправляти обладнання на діагностику в спеціальний сервісний центр.

Переваги портативних приладів Resonance для скринінгу слуху новонароджених

Торгова марка Resonance випускає сучасне обладнання для аудіологічного скринінгу, ціна якого повністю відповідає якості. Ці прилади можуть похвалитися великою кількістю плюсів:

 • Компактні розміри
 • Висока точність дослідження
 • Простота управління
 • Швидка перевірка

Ці прилади тривалий час служать без перебоїв і мають широкі діагностичні можливості.

Де і як купити портативний прилад для скринінгу слуху?

Компанія «Беттертон» поставляє пологовим будинкам, клінікам і спеціалізованим ЛОР-центрам якісне обладнання для аудіологічного скринінгу. Ми є офіційним представником торгової марки Resonance, тому реалізуємо її продукцію з гарантією від виробника.

Переваги придбання портативних приладів в Беттертон

Ми не просто продаємо прилади для скринінгу, але і надаємо покупцям комплексне технічне обслуговування:

 • Консультуємо з приводу вибору моделі і її експлуатації
 • Цілодобово відповідаємо на питання з приводу роботи обладнання
 • Регулярно проводимо діагностику і калібрування приладів
 • Ремонтуємо діагностичну техніку, якщо в цьому є необхідність

Все діагностичне обладнання Resonance офіційно зареєстровано в Україні і пройдена процедура оцінки відповідності технічним регламентам згідно чинного законодавства.

Подивитися, як працюють портативні прилади для проведення скринінгу слуху у новонароджених Resonance і поспілкуватися лікарями-практиками, які давно працюють на цьому обладнанні можливо в одному з наших Центрів за попереднім записом.

Зв’яжіться з нашими консультантами, щоб вибрати відповідну модель!

Розрахувати вартість обладнання

  ВАШЕ ІМ'Я*

  ВАШ ТЕЛЕФОН*

  ВАШ E-MAIL*

  БАЖАЮ ОТРИМАТИ ВІДПОВІДЬ:
  На emailЗателефонувати

  ВАШЕ ПИТАННЯ

  .