Аудіометри

Аудіометри

Аудіометр – це діагностичний електроакустичний прилад, який застосовується для визначення порогів чутності. Він транслює досліджуваному сигнали в заданому частотному діапазоні, а потім вимірює відгук на них.

Навігація по сторінці:

 

Пристрій аудіометру

Аудіометри різних моделей можуть відрізнятися між собою по конфігурації, але всі вони мають такі ключові компоненти:

 • Генератор – видає сигнали різних типів (тестовий, маскуючий і т д), розташовані в діапазоні чутності людського вуха
 • Атенюатор – дозволяє варіювати силу звуку
 • Звуковипромінювач – трансформує електричні сигнали в звукові і відправляє на передавач

Додатково багато сучасних моделей приладів мають процесор і програмне забезпечення.

У чому призначення аудіометру

Аудіометр в медичній практиці застосовується для вимірювання гостроти слуху. Цей зручний прилад дозволяє встановити наявність у пацієнта приглухуватості і показує її ступінь. Завдяки результатам аудіограми, яку він видає, фахівці в подальшому підбирають слухові апарати або інші заходи реабілітації.

Види і типи аудіометрів

Сучасні аудіометри представлені у величезному асортименті варіантів, які відрізняються між собою, цільовим призначенням, технічними можливостями, розмірами та іншими параметрами.

Аудіометр портативний

Простий у використанні компактний прилад, який підійде для підприємств, освітніх закладів, приватних лікарських кабінетів. Аудіометр портативний не має широких діагностичних можливостей, він гарний для попередньої діагностики і масової перевірки, коли потрібно обстежити велику кількість пацієнтів в короткі терміни.

Аудіометр діагностичний

Професійний апарат для діагностики, який відкриває широкі можливості для перевірки, досліджуючи пороги сприйняття звуку. Крім цього аудіометр діагностичний показує, наскільки розбірливо людина чує мову, визначає наявність мовних відхилень і обчислює індекс чутливості до приросту сили звуку.

 

Аудіометр клінічний

Продвинутого рівня прилад для діагностики, що дозволяє визначити туговухість навіть на ранніх фазах. Аудіометр клінічний уможливлює диференційовану діагностику у вільному полі, визначає чутність по повітряній та кісткової провідності і має зручний інтерфейс.

 

Аудіометр поліклінічний

Прилад з ергономічним інтерфейсом і широкою комплектацією. Аудіометр поліклінічний тестує пороги кісткового і повітряного проведення, а також робить надпорогові тести.

 

Аудіометр медичний

Апарат професійного рівня, який встановлюється в клініках, спеціалізованих центрах, поліклініках. Це надійний діагностичний прилад, що відкриває широкі можливості для дослідження.

 

Аудіометр 2 канальний клінічний

Ця категорія клінічних приладів аналізує гостроту слуху по 2 каналах: кістковому і повітряному. Завдяки цьому можна отримати максимально розгорнуту картину стану слухової системи пацієнта.

 

Аудіометр комп’ютерний

Будь-який з видів аудіометричних приладів, здатний підключатися до ПК і управлятися за допомогою спеціального програмного забезпечення. Таке діагностичне обладнання дуже зручне в роботі, оскільки дозволяє легко проводити тести і створювати базу пацієнтів, автоматично вносячи результати їх перевірок. Надалі їх можна порівнювати між собою, щоб спостерігати динаміку.

 

Скринінговий аудіометр

Апарат для швидкої перевірки великого потоку досліджуваних. Скринінговий аудіометр підходить для підприємств, дитячих садків, шкіл. Також іноді його використовують в поліклініках.

 

Аудіометр двоканальний портативний скринінговий

Прилад компактних розмірів для швидкої діагностики великої кількості пацієнтів. Перевіряє слух по кістковій і повітряній провідності.

 

Аудіометр дитячий

Застосовується для виявлення розладів слуху у дітей, має високу чутливість. Часто лікарі в відкритих джерелах проводять пошук наступних типів обладнання: педіатричний і для ОАЕ. Для немовлят використовується метод отоакустичної емісії, який не має потребує участі пацієнта в процесі отримання результатів.

 

Аудіометр педіатричний

Використовується дитячим лором і педіатром, щоб на регулярних і інших оглядах контролювати слух дитини. Підходить для тестування дітей від 1 року і старше.

 

Аудіометр для новонароджених

Аудіометрів для новонароджених, як таких, не існує, оскільки аудіометрія має потребує участі пацієнта. Але є прилади для ОАЕ, за допомогою яких можна виявляти порушення слуху з третього дня життя.

 

Аудіометр з термопринтером

Оснащений вбудованим девайсом, який автоматично друкує аудіограму по завершенню тестування.

Окремою категорією вважається аудіометр-тімпанометр, який визначає функціональність середнього вуха – рухливість барабанної перетинки, слухових кісточок і прохідність слухової труби.

 

Технічні характеристики аудіометрів Resonance

Resonance – сучасні аудіометри, ціна яких повністю відповідає якості. Вони пропонуються в широкому асортименті моделей різних видів і володіють такими характеристиками:

 • Великий набір діагностичних тестів
 • Широкий частотний діапазон
 • Висока чутливість
 • Ергономічна конструкція
 • Зручний інтерфейс
 • Висока мобільність портативної лінійки приладів (аудіометр, імпедансометр, ОАЕ)

Серед обладнання цієї торгової марки можна підібрати як тональний апарат для виявлення порогів чутності, так і аудіометр імпедансний для діагностики більшості захворювань середнього вуха.

Принцип роботи аудіометру

У такого приладу, як аудіометр, принцип роботи наступний:

 • Апарат генерує звуки різної сили і висоти
 • Сигнали транслюються пацієнту, який перебуває в шумоізоляційної кабіні
 • Людина чує звуки і натискає на спеціальну кнопку

Щоб перевірити слух аудіометром, потрібно близько 15 хвилин. За результатами аудіограми, яку він видає, лікар може визначити туговухість та її тип.

Технічне обслуговування аудіометрів

До інструкції до цього обладнання зазвичай додається опис, як часто потрібно проводити діагностику і техобслуговування приладів. Займатися цим повинні спеціальні сервісні центри. Вони виявляють, наскільки точно апарат показує результати, дивляться, чи не вийшла якась деталь з ладу, роблять ремонт, настройку та калібрування.

Апарати від виробника Resonance

Головні причини купити аудіометри торгової марки Резонанс – їх висока точність і безвідмовність в роботі. До того ж цей бренд пропонує досить широкий асортимент. Але проблема в тому, що знайти це обладнання в Україні не так уже й просто – далеко не всі магазини, які торгують медичними апаратами, пропонують продукцію Resonance.

Де і як купити аудіометр?

Сертифіковане оригінальне обладнання Resonance є в «Беттертон». Ми поставляємо його медичним установам, школам, садочкам, підприємствам. На сайті діє зручний пошук по видам аудіометрів і характеристикам. Також можна звернутися за допомогою до наших консультантів.

Переваги придбання аудіометру в «Беттертон»

У нашій компанії можна не просто аудіометр купити, але і отримати «бонусом» повне технічне забезпечення. Протягом гарантійного терміну наші консультанти завжди на зв’язку і надають підтримку в онлайн-режимі. Якщо виникає якийсь збій в роботі, ми оперативно його усуваємо. Також додатково ми забезпечуємо різним приладдям до аудіометрів – аксесуарами, запасними деталями, комплектуючими.

Все діагностичне обладнання Resonance офіційно зареєстровано в Україні і пройдена процедура оцінки відповідності технічним регламентам згідно чинного законодавства.

Подивитися, як працюють різні аудіометри Resonance і поспілкуватися лікарями-практиками, які давно працюють на цьому обладнанні можливо в одному з наших Центрів за попереднім записом.

Зв’яжіться з нами, щоб вибрати потрібну модель!

Розрахувати вартість обладнання

  ВАШЕ ІМ'Я*

  ВАШ ТЕЛЕФОН*

  ВАШ E-MAIL*

  БАЖАЮ ОТРИМАТИ ВІДПОВІДЬ:
  На emailЗателефонувати

  ВАШЕ ПИТАННЯ

  .